Aktualne informacje dot. awarii i remontów:

Brak wpisów

Aktualności

Parlamentarzyści w MPEC Nowy Sącz
Parlamentarzyści w MPEC Nowy Sącz
08.05.2019

8 maja 2019 w ramach posiedzenia wyjazdowego MPEC Nowy Sącz wizytowali posłowie z Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Gości powitali Wiceprzewodnicząca Komisji Poseł Anna Paluch, Prezydent Miasta Ludomir Handzel oraz Prezes Zarządu MPEC Paweł Kupczak.  Prezes przedstawił parlamentarzystom zakres działalności MPEC oraz wdrożone i planowane do wdrożenia w Spółce inwestycje...

Piknik ekologiczny
Piknik ekologiczny
03.10.2019

3 października na terenie Małopolskiego Parku Rekreacji Przestrzennej przy ulicy Nabrzeżnej, w ramach Nowosądeckich Dni Czystego Powietrza i Recyklingu odbył się piknik ekologiczny. Organizatorami tego wydarzenia byli: Miasto Nowy Sącz, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Nowym Sączu oraz zajmująca się zbiórką materiałów recyclingowych firma Biosystem SA. 

Podpisanie umów o zwiększenie dofinansowania
Podpisanie umów o zwiększenie dofinansowania
07.10.2019

7 października 2019 r. w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp.  z o.o. w Nowym Sączu (MPEC) zostały podpisane aneksy do umów zwiększające dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata  2014-2020

Koncepcja rozbudowy sieci ciepłowniczej w kierunku ul. Jana Pawła II  oraz ul. Zielonej w Nowym Sączu
Koncepcja rozbudowy sieci ciepłowniczej w kierunku ul. Jana Pawła II oraz ul. Zielonej w Nowym Sączu
17.12.2020

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp.  z o. o. w Nowym Sączu (MPEC) zaplanowało działania inwestycyjne związane z rozbudową sieci ciepłowniczej w kierunku ul. Jana Pawła II oraz ul. Zielonej w Nowym Sączu.

Kogeneracja w MPEC Nowy Sącz jednym z tematów drugiego dnia konferencji
Kogeneracja w MPEC Nowy Sącz jednym z tematów drugiego dnia konferencji
03.02.2024

Drugi i ostatni dzień Konferencji „Nowe Kierunki Kogeneracji” był poświęcony zrealizowanym inwestycjom układów kogeneracyjnych na przykładzie instalacji w Ciechanowie i Nowym Sączu. Ważnym tematem były również wyzwania i trudności w prowadzeniu inwestycji opartych na zielonych technologiach. 

« 1
. . .
5 6 7
»
Informacja UE
Informacja UE