Aktualne informacje dot. awarii i remontów:

Brak wpisów

Gotowość do sezonu grzewczego 2022/2023

Sezon letni już prawie za nami - to czas inwestycji, modernizacji i remontów, przygotowujących nasze instalacje do sezonu grzewczego. Wszystkie instalacje MPEC Nowy Sącz są już sprawdzone i odpowiednio przygotowane - nasze kotły, jak i instalacje oczyszczania spalin działają wzorowo. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii  w nadchodzącym sezonie grzewczym.

Szczególną dbałość przykładamy o aspekty ochrony środowiska, dlatego instalacje oczyszczania spalin są dla nas szczególnie ważne. Dzięki budowie kotłów biomasowych, w których stosowane są najnowocześniejsze systemy odpylania spalin tj. elektrofiltry, ograniczamy w znacznym stopniu emisję szkodliwych substancji do powietrza (więcej o kotle biomasowym przeczytasz w artykule http://mpecns.pl/budowa-kotla-biomasowego-ii-ii.html).

Przypominamy, że o terminie włączenia oraz wyłączenia ciepła decydują administratorzy budynków, którzy informują MPEC, poprzez wysłanie mailowo wniosku o rozpoczęcie/zakończenie sezonu grzewczego (wniosek do pobrania pod linkiem http://mpecns.pl/pliki-do-pobrania.html) na adres e-mail: sekretariat@mpecns.pl.

Jeżeli chcesz włączyć ogrzewanie, ale nie jesteś administratorem/zarządcą budynku - poinformuj o tym swojego administratora/zarządcę.

Już nie długo na naszych mediach społecznościowych seria z cyklu Jak oszczędzać #ciepło, w której podamy kilka zasad racjonalnego ogrzewania - czyli jak skutecznie oszczędzać ciepło i płacić mniej za rachunki. Oszczędzaj z nami!

 

Informacja UE
Informacja UE